| Numéro d'article | NCV8873LEDBSTGEVB |
|---|---|
| État de la pièce | Active |
| Courant - Sortie / Canal | 60mA |
| Sorties et type | 1, Non-Isolated |
| Tension - Sortie | 2 V ~ 5 V |
| Caractéristiques | Dimmable |
| Tension - Entrée | 6 V ~ 40 V |
| Contenu fourni | Board(s) |
| Utilisé IC / Part | NCV8873 |
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 2500
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 2500
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 10000
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: BOARD EVAL NCV8871BST BOOST CTLR
En stock: 4
Fabricant: ON Semiconductor
La description: BOARD EVAL NCV8871FLY BOOST CTLR
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: BOARD EVAL NCV8871SEP BOOST CTLR
En stock: 2