| Numéro d'article | ASM3P2863AF-06OR |
|---|---|
| État de la pièce | Active |
| Type | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| PLL | Yes |
| Contribution | Crystal |
| Sortie | CMOS |
| Nombre de circuits | 1 |
| Ratio - Entrée: Sortie | 1:1 |
| Différentiel - Entrée: Sortie | No/No |
| Fréquence - Max | 12MHz |
| Diviseur / Multiplicateur | Yes/No |
| Tension - Alimentation | 2.375 V ~ 3.6 V |
| Température de fonctionnement | 0°C ~ 70°C |
| Type de montage | Surface Mount |
| Paquet / cas | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Package de périphérique fournisseur | 6-TSOP |
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD EMI REDUCTION 8SOIC
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
En stock: 0
Fabricant: ON Semiconductor
La description: IC FREQ MOD 4X EMI REDUCT 6TSOP
En stock: 6000