| Numéro d'article | SF1146B |
|---|---|
| État de la pièce | Active |
| Fréquence - Centre | 499.25MHz |
| Bande passante | 30kHz |
| Perte d'insertion | 3.5dB |
| Évaluations | - |
| Applications | Digital Cable Filter |
| Type de montage | Surface Mount |
| Paquet / cas | 10-SMD, No Lead |
| Hauteur (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Taille / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
Fabricant: Multi-Tech Systems Inc.
La description: INTELL SMS SERVER 1PORT EU ACCY
En stock: 0
Fabricant: Multi-Tech Systems Inc.
La description: INTELL SMS SERVER 1PORT UK ACCY
En stock: 0
Fabricant: Amphenol SV Microwave
La description: SMA MALE TO SMPM MALE ADAPTER, S
En stock: 0
Fabricant: Amphenol SV Microwave
La description: SMA MALE TO SMPM MALE ADAPTER, F
En stock: 0