| Numéro d'article | ICS9112AG-27 |
|---|---|
| État de la pièce | Obsolete |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Nombre de circuits | 1 |
| Ratio - Entrée: Sortie | 1:4 |
| Différentiel - Entrée: Sortie | No/No |
| Contribution | Clock |
| Sortie | Clock |
| Fréquence - Max | 140MHz |
| Tension - Alimentation | 3 V ~ 3.6 V |
| Température de fonctionnement | -40°C ~ 85°C |
| Type de montage | Surface Mount |
| Paquet / cas | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Package de périphérique fournisseur | 8-TSSOP |
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC CPU FREQ GENERATOR 8-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC CPU FREQ GENERATOR 8-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC BUFFER ZD HI PERFORM 8-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC CLK SYNTHESIZER CHIP 48-SSOP
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC FREQUENCY GENERATOR 16-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC FREQUENCY GENERATOR 16-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC FREQUENCY GENERATOR 16-SOIC
En stock: 0
Fabricant: IDT, Integrated Device Technology Inc
La description: IC FREQUENCY GENERATOR 20-SOIC
En stock: 0