
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Numéro d'article | SMTL4-BC-RY |
|---|---|
| État de la pièce | Active |
| Couleur | Red, Yellow |
| Configuration | Independent |
| Couleur de lentille | Colorless |
| Transparence de l'objectif | Clear |
| Millicandela Évaluation | 36mcd Red, 16mcd Yellow |
| Style de l'objectif / Taille | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Tension - Avant (Vf) (Typ) | 1.85V Red, 1.9V Yellow |
| Actuel - Test | 20mA Red, 20mA Yellow |
| Angle de vue | 120° |
| Type de montage | Surface Mount |
| Longueur d'onde - Dominant | 640nm Red, 585nm Yellow |
| Longueur d'onde - Peak | - |
| Caractéristiques | - |
| Paquet / cas | 4-PLCC |
| Package de périphérique fournisseur | 4-PLCC |
| Taille / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Hauteur (Max) | 2.05mm |
Fabricant: Bivar Inc.
La description: LED SUP BLUE 470NM WTR CLR PLCC2
En stock: 2000