| Osa numero | RT1206FRE0782KL |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 82k |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 0.25W, 1/4W |
| Sävellys | Thin Film |
| ominaisuudet | Moisture Resistant |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Pakkaus / kotelo | 1206 (3216 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1206 |
| Koko / ulottuvuus | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.026" (0.65mm) |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 10 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 33 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 16 RES 10 OHM 32LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 10 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 16 RES 33 OHM 32LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 33 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 50 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 32 RES 10 OHM 64LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 16 RES 10 OHM 32LBGA
Varastossa: 0
Valmistaja: CTS Resistor Products
Kuvaus: RES NTWRK 16 RES 33 OHM 32LBGA
Varastossa: 0