| Osa numero | MMF1WSFRE1R |
|---|---|
| Osan tila | Discontinued at Digi-Key |
| Vastus (Ohmit) | 1 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 1W |
| Sävellys | Metal Film |
| ominaisuudet | - |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 155°C |
| Pakkaus / kotelo | MELF, 0309 |
| Toimittajan laitepaketti | MELF |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 2 |
| Epäonnistumisprosentti | - |