| Osa numero | SIP90 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | High Voltage - Non-Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 1 |
| Jännite - Tulo (min) | 3V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 6.7V |
| Jännite - lähtö 1 | 25 ~ 90 V |
| Jännite - lähtö 2 | - |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1mA |
| Teho (wattia) | 100mW |
| Jännite - eristäminen | - |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C |
| tehokkuus | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | 5-SIP Module |
| Koko / ulottuvuus | 1.15" L x 0.16" W x 0.55" H (29.2mm x 4.1mm x 14.0mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Stewart Connector
Kuvaus: CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T
Varastossa: 1808
Valmistaja: Stewart Connector
Kuvaus: CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T
Varastossa: 0
Valmistaja: Stewart Connector
Kuvaus: CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T
Varastossa: 0