| Osa numero | ECL30UD02-T |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Open Frame |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Jännite - Syöttö | 85 ~ 264 VAC |
| Jännite - lähtö 1 | 15V |
| Jännite - lähtö 2 | -15V |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 1A, 1A |
| Teho (wattia) | 30W |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| Jännite - eristäminen | 3kV (3000V) |
| tehokkuus | 83% |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| ominaisuudet | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Asennustyyppi | Chassis Mount |
| Koko / ulottuvuus | 3.46" L x 1.36" W x 0.88" H (87.9mm x 34.6mm x 22.4mm) |