| Osa numero | 971600611 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Hex Standoff |
| Kierteinen / kierteetön | Threaded |
| sukupuoli | Male, Female |
| Kierrä, kierteen koko | M6 |
| Halkaisija - Sisällä | - |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.394" (10.01mm) Hex |
| Hallituksen korkeuden välissä | 2.362" (60.00mm) |
| Kokonaispituus | 2.756" (70.00mm) |
| ominaisuudet | - |
| materiaali | Steel |
| pinnoitus | Zinc |
| Väri | - |
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB9 BLK PLASTIC 45DEG
Varastossa: 893
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB9 MET PLASTIC 45DEG
Varastossa: 718
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB15 BLK PLASTIC 45DEG
Varastossa: 5
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB9 DIE CAST NKL 45DEG
Varastossa: 1927
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB9 DIE CAST BLK 45DEG
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB15 BLK PLASTIC 45DEG
Varastossa: 0
Valmistaja: NorComp Inc.
Kuvaus: BACKSHELL DB9 DIE CAST BLK 45DEG
Varastossa: 0