| Osa numero | 890334024005CS |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 0.47µF |
| Toleranssi | ±10% |
| Jännitearvot - AC | 310V |
| Jännitearvot - DC | - |
| Dielektrinen materiaali | Polypropylene (PP), Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Koko / ulottuvuus | 0.591" L x 0.394" W (15.00mm x 10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.650" (16.50mm) |
| päättyminen | PC Pins |
| Lyijyväli | 0.492" (12.50mm) |
| Sovellukset | EMI, RFI Suppression |
| ominaisuudet | X2 Safety Rated |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 0.068UF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 651
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 0.015UF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 488
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 0.015UF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 475
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 5600PF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 458
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 5600PF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 383
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP FILM 0.068UF 10% 310VAC RAD
Varastossa: 136
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 3COND 12AWG BLACK 250'
Varastossa: 32
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 3COND 12AWG WHITE 250'
Varastossa: 0