| Osa numero | 865060443003 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 33µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 25V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 149.5mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 230mA @ 100kHz |
| impedanssi | 440 mOhm |
| Lyijyväli | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.217" (5.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - SMD |
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 26AWG SHLD 100'
Varastossa: 9
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 26AWG 1000'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 26AWG SHLD 100'
Varastossa: 15
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 26AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 26AWG SHLD 500'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 26AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Littelfuse Inc.
Kuvaus: CAP FOR 5X20MM FUSE SLOTTED
Varastossa: 189