| Osa numero | 861101483003 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 82µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 450V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 890mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.3617A @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.102" (28.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 120
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Varastossa: 100