| Osa numero | 860240373003 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 68µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 16V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 100mA @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 200mA @ 100kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.098" (2.50mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.492" (12.50mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CAP 47 UF 20% 10 V
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG ORANGE 250'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 16AWG ORANGE 250'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 2COND 16AWG BLACK 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG BLACK 250'
Varastossa: 0
Valmistaja: General Cable/Carol Brand
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG BLACK 4000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN SQUARE 0.025 SILVER
Varastossa: 0