| Osa numero | 750106 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Päätarkoitus | DC/DC, Step Down |
| Lähdöt ja tyyppi | 1, Isolated |
| Teho - lähtö | 10W |
| Jännite - lähtö | 5V |
| Nykyinen - lähtö | 1.4A |
| Jännite - Syöttö | 10 V ~ 28 V |
| Regulator Topology | Flyback |
| Taajuus - Kytkentä | - |
| Hallintatyyppi | Fully Populated |
| Toimitettu sisältö | Board(s) |
| Käytetty IC / osa | LT3575 |
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 4C 4#16S SKT RECP BOX
Varastossa: 78
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 4C 4#16S SKT RECP WALL
Varastossa: 78
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 5C 5#16S SKT RECP WALL
Varastossa: 59
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 4C 4#16S PIN RECP BOX
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 3C 3#16S PIN RECP
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: ER 2C 2#16S PIN RECP
Varastossa: 0