| Osa numero | 749196331 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Configurable (For DC/DC) |
| Sovellukset | Flexible |
| Tarkoitettu piirros | - |
| Piirisarjan valmistaja | - |
| Jännite - Ensisijainen | - |
| Jännite - lisälaite | - |
| Jännite - eristäminen | 500VDC |
| Induktanssi @ Taajuus | 9.3µH @ 10kHz |
| Taajuus | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.689" L x 0.630" W (17.50mm x 16.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.327" (8.30mm) |
| Jalanjälki | 0.689" L x 0.935" W (17.50mm x 23.74mm) |
| Tyyli | - |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 5400
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 4200
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Wurth Electronics Midcom
Kuvaus: TRANSFORMER 10/100 BASE-T SMD
Varastossa: 600