| Osa numero | 749052012 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | LAN |
| induktanssi | 120µH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.550" L x 0.532" W (13.97mm x 13.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.260" (6.60mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 5400
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 4200
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 3000
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
Varastossa: 1000
Valmistaja: Wurth Electronics Midcom
Kuvaus: TRANSFORMER 10/100 BASE-T SMD
Varastossa: 600