| Osa numero | 7448041801 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 1.5mH @ 10kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 18A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 3.2 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 1.181" L x 0.748" W (30.00mm x 19.00mm) |
| Korkeus (maksimi) | 1.260" (32.00mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 4 PC Pin |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 33MH 2.5A 2LN TH
Varastossa: 97
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 400UH 4.5A 2LN TH
Varastossa: 821
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 5MH 1.3A 2LN TH
Varastossa: 523
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 1.6MH 2A 2LN TH
Varastossa: 459
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 8MH 1A 2LN TH
Varastossa: 418
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 17MH 4A 2LN TH
Varastossa: 374
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 11MH 900MA 2LN TH
Varastossa: 347
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 1MH 2.5A 2LN TH
Varastossa: 321
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 500UH 3.5A 2LN TH
Varastossa: 302