| Osa numero | 744779100 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 10µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 1.85A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.1A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 50 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 27.7MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.307" Dia (7.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0