| Osa numero | 7447720122 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1.2mH |
| Toleranssi | ±5% |
| Nykyinen arvostelu | 360mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 450mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2.6 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 1.5MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.307" Dia (7.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.394" (10.00mm) |