| Osa numero | 7447412331 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 330µH |
| Toleranssi | ±10% |
| Nykyinen arvostelu | 500mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 600mA |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 2 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 4.4MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1kHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.335" Dia (8.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.236" (6.00mm) |