| Osa numero | 7446222002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | - |
| Induktanssi @ Taajuus | 2.2mH @ 10kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 2A |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 60 mOhm |
| Jännitearvot - DC | - |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Koko / ulottuvuus | 0.925" L x 0.630" W (23.50mm x 16.00mm) |
| Korkeus (maksimi) | 1.004" (25.50mm) |
| Pakkaus / kotelo | Vertical, 4 PC Pin |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 1MH 2A 2LN TH
Varastossa: 938
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 3.3MH 1.5A 2LN TH
Varastossa: 87
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 18MH 500MA 2LN TH
Varastossa: 81
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 27MH 400MA 2LN TH
Varastossa: 671
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 6.8MH 1A 2LN TH
Varastossa: 265
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 39MH 400MA 2LN TH
Varastossa: 115
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 47MH 300MA 2LN TH
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: CMC 10MH 700MA 2LN TH
Varastossa: 0