| Osa numero | 744281101 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power, Signal Line |
| Linjojen määrä | 2 |
| Impedanssi @ Taajuus | 50 kOhm @ 7MHz |
| Induktanssi @ Taajuus | 100µH @ 100kHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 350mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 950 mOhm |
| Jännitearvot - DC | 80V |
| Jännitearvot - AC | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Arvioinnit | - |
| hyväksynnät | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Korkeus (maksimi) | 0.189" (4.80mm) |
| Pakkaus / kotelo | Horizontal, 4 PC Pad |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0