| Osa numero | 74406032010 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 1µH |
| Toleranssi | ±30% |
| Nykyinen arvostelu | 2.5A |
| Nykyinen - kylläisyys | 2.15A |
| suojaus | Semi-Shielded |
| DC-vastus (DCR) | 31 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 264MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | - |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | Nonstandard |
| Toimittajan laitepaketti | SMD |
| Koko / ulottuvuus | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.079" (2.00mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0