| Osa numero | 744032003 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Wirewound |
| Materiaali - ydin | Ferrite |
| induktanssi | 3.3µH |
| Toleranssi | ±20% |
| Nykyinen arvostelu | 580mA |
| Nykyinen - kylläisyys | 1.5A |
| suojaus | Unshielded |
| DC-vastus (DCR) | 200 mOhm Max |
| Q @ Freq | 20 @ 1MHz |
| Taajuus - itsestään resonanssi | 38MHz |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Taajuus - testi | 1MHz |
| ominaisuudet | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 1210 (3225 Metric) |
| Toimittajan laitepaketti | 1210 |
| Koko / ulottuvuus | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.091" (2.30mm) |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 720NH 3A 27.5 MOHM SMD
Varastossa: 550
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 300NH 3.9A 18 MOHM SMD
Varastossa: 0
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: FIXED IND 470NH 3.3A 23 MOHM SMD
Varastossa: 0