| Osa numero | 74270010 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Round |
| Design | Solid |
| Impedanssi @ Taajuus | 55 Ohm @ 100MHz |
| materiaali | 3W800 |
| Sisäosa | 0.047" Dia (1.20mm) |
| Ulompi ulottuvuus | 0.138" Dia (3.50mm) |
| Arvioinnit | - |
| Asennustyyppi | Free Hanging |
| Pituus | 0.177" (4.50mm) |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
Varastossa: 7
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 55
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 240
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 212
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 132
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 128
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 118
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 0