| Osa numero | 742692002 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Suodatintyyppi | Power, Signal Line |
| Linjojen määrä | 1 |
| Impedanssi @ Taajuus | 60 Ohm @ 100MHz |
| Virta-arvo (maksimi) | 300mA |
| DC-vastus (DCR) (Max) | 350 mOhm |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Pakkaus / kotelo | 0201 (0603 Metric) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Korkeus (maksimi) | 0.013" (0.33mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
Varastossa: 7
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 55
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 240
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 212
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 132
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 128
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 118
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 0