| Osa numero | 7425131 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Clamp, P-Type |
| Kirjoita attribuutit | Grounding |
| Avauskoko | 0.181" ~ 0.209" (4.60mm ~ 5.30mm) |
| Asennustyyppi | Fastener |
| materiaali | Polyamide (PA), Nylon, Metallized Film |
| Väri | Silver |
| Pituus | - |
| Leveys | 0.374" (9.50mm) |
| Korkeus | - |
| Paneelin reikien koko | 0.169" (4.29mm) |
| Materiaalin paksuus | 0.043" (1.10mm) |
| Materiaalin syttymisluokitus | - |
| tarttuva | - |
| ominaisuudet | Flame Retardant |
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 5M 30AWG
Varastossa: 7
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 55
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 240
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 212
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 2M 30AWG
Varastossa: 132
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 3M 30AWG
Varastossa: 128
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 118
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI A-C M-M CON 1M 30AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: CNC Tech
Kuvaus: CBL HDMI C-C M-M CON 1.5M 30AWG
Varastossa: 0