| Osa numero | 690207101072 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Ribbon Cable, DIP Header |
| Sijoitusten määrä | 10 |
| Kaapelikanava | 0.050" (1.27mm) |
| Pöydän sivupituus | 0.100" (2.54mm) |
| Rivien määrä | 2 |
| Riviväli | 0.100" (2.54mm) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kaapelin irrotus | IDC |
| Wire Gauge | - |
| ominaisuudet | Board Guide |
| Yhteyden lopettaminen | Tin |
| Yhteyden viimeistelypaksuus | - |
| Väri | Red |
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 54
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 44
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 249
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 173
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 16
Valmistaja: Wurth Electronics Inc.
Kuvaus: WR-MM TRANSITION CONNECTOR
Varastossa: 0