| Osa numero | 61300611121 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Liittimen tyyppi | Header |
| Yhteystyyppi | Male Pin |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Tyyli | Board to Board or Cable |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sijoitusten määrä | 6 |
| Ladatut paikat | All |
| Rivien määrä | 1 |
| Riviväli - Mating | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| päättyminen | Solder |
| Kiinnitystyyppi | Push-Pull |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.236" (6.00mm) |
| Yhteyden pituus - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Yleinen kosketuspituus | 0.454" (11.54mm) |
| Eristyskorkeus | 0.100" (2.54mm) |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | - |
| Ota yhteys - Post | - |
| Yhteysmateriaali | Copper Alloy |
| Eristysmateriaali | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| ominaisuudet | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Suojaus | - |
| Materiaalin syttymisluokitus | UL94 V-0 |
| Eristysväri | Black |
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RING CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RING CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RING CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: RING CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0
Valmistaja: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: R CPLG INNER
Varastossa: 0