| Osa numero | 34401 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Flexible Ferrite Sheet |
| Muoto | Rectangular |
| Pituus | 11.693" (297.00mm) |
| Leveys | 8.268" (210.00mm) |
| Paksuus - yleisesti | 0.005" (0.13mm) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 90°C |
| tarttuva | Non-Conductive, Single Sided |
| materiaali | Rubber, Ferrite Powder |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 34POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0