| Osa numero | 30508 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Gasket Sleeve |
| Muoto | - |
| Leveys | 0.315" (8.00mm) |
| Pituus | 39.37" (1.00m) |
| Korkeus | - |
| materiaali | Nickel-Copper (NI/CU) Glass Fiber |
| pinnoitus | - |
| Plating - Paksuus | - |
| Kiinnitysmenetelmä | - |
| Käyttölämpötila | -60°C ~ 160°C |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 10
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0