| Osa numero | 30405 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Flexible Ferrite Sheet |
| Muoto | Rectangular |
| Pituus | 11.811" (300.00mm) |
| Leveys | 9.055" (230.00mm) |
| Paksuus - yleisesti | 0.020" (0.50mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| tarttuva | Non-Conductive, Single Sided |
| materiaali | Rubber, Ferrite Powder |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 10
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0