| Osa numero | 30403S |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Flexible Ferrite Sheet |
| Muoto | Rectangular |
| Pituus | 12.992" (330.00mm) |
| Leveys | 8.268" (210.00mm) |
| Paksuus - yleisesti | 0.011" (0.28mm) |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 90°C |
| tarttuva | Non-Conductive, Single Sided |
| materiaali | Rubber, Ferrite Powder |
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 10
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 6SIP
Varastossa: 0
Valmistaja: All Sensors Corporation
Kuvaus: SENSOR PRESS DIFF 30" H2O 4SIP
Varastossa: 0