| Osa numero | 3013310 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Shielding Tape |
| Muoto | - |
| Pituus | 108.268' (33.00m) |
| Leveys | 0.394" (10.00mm) |
| Paksuus - yleisesti | 0.003" (0.07mm) |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C |
| tarttuva | Conductive, Single Sided |
| materiaali | Copper Foil |
Valmistaja: Digi International
Kuvaus: SERIAL DEVICE SERVER 4-PORT
Varastossa: 5
Valmistaja: Digi International
Kuvaus: SERIAL DEVICE SERVER 4-PORT
Varastossa: 34
Valmistaja: Digi International
Kuvaus: SERIAL DEVICE SERVER 2-PORT
Varastossa: 2
Valmistaja: Digi International
Kuvaus: SERIAL DEVICE SERVER 2-PORT
Varastossa: 19
Valmistaja: Digi International
Kuvaus: SERIAL DEVICE SERVER 4-PORT
Varastossa: 1