| Osa numero | 750342156 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | For DC/DC Converters |
| Sovellukset | Flyback Converters |
| Tarkoitettu piirros | FlyBuck™ |
| Piirisarjan valmistaja | Texas Instruments |
| Jännite - Ensisijainen | 15 ~ 40V |
| Jännite - lisälaite | - |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Induktanssi @ Taajuus | 66µH @ 50kHz |
| Taajuus | 600kHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.455" (11.56mm) |
| Jalanjälki | 0.525" L x 0.600" W (13.34mm x 15.24mm) |
| Tyyli | - |