| Osa numero | 750312366 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | For DC/DC Converters |
| Sovellukset | Flyback Converters |
| Tarkoitettu piirros | LT8300 |
| Piirisarjan valmistaja | Linear Technology |
| Jännite - Ensisijainen | 18 ~ 75V |
| Jännite - lisälaite | - |
| Jännite - eristäminen | 1500Vrms |
| Induktanssi @ Taajuus | 400µH @ 10kHz |
| Taajuus | 100kHz |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | - |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.342" (8.69mm) |
| Jalanjälki | 0.400" L x 0.526" W (10.16mm x 13.36mm) |
| Tyyli | - |