| Osa numero | 750052237 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Muuntajatyyppi | ADSL |
| induktanssi | 1.4mH |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | 1:1, 4.2:1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Koko / ulottuvuus | 0.557" L x 0.676" W (13.97mm x 17.17mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.500" (12.70mm) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |