| Osa numero | 36734 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Työkalun tyyppi | Screwdriver |
| Vihje - tyyppi | Hex |
| Koko | 3/16" |
| Pituus - terä | 5.91" (150.0mm) |
| Kokonaispituus | 10.70" (271.0mm) |
| ominaisuudet | Ball End, Chrome Finish, Screw Holding, Soft Grip |
Valmistaja: Vicor Corporation
Kuvaus: CMC 350UH 40A 2LN THRU HOLE
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 36POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0