| Osa numero | 26331 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Työkalun tyyppi | Screwdriver |
| Vihje - tyyppi | Hex |
| Koko | 1/8" |
| Pituus - terä | 2.36" (60.0mm) |
| Kokonaispituus | 6.69" (170.0mm) |
| ominaisuudet | Chrome Finish, Ergonomic, Free Turning Cap |
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 3 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 9 INCH
Varastossa: 0
Valmistaja: Aries Electronics
Kuvaus: CABLE 26POS .100 JUMPER 6 INCH
Varastossa: 0