| Osa numero | 9103003200 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Katkaisintyyppi | Thermal Magnetic |
| Nykyinen arvostelu | 8A |
| Jännitearvot - AC | 250V |
| Jännitearvot - DC | 80V |
| Pylväiden lukumäärä | 1 |
| Toimilaitteen tyyppi | Push to Reset |
| valaistus | - |
| Valaistusjännite (nimellinen) | - |
| Asennustyyppi | DIN Rail |
Valmistaja: Amphenol FCI
Kuvaus: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 80VDC
Varastossa: 38
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CIR BRKR THRMMAG 8A 250VAC 80VDC
Varastossa: 0
Valmistaja: Mill-Max Manufacturing Corp.
Kuvaus: CONN PC PIN CIRC .040 DIA TIN
Varastossa: 2500