| Osa numero | 8259000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Prosessin sivukytkentä | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Ohjauspuolen liitäntä | Rectangular, Male |
| Ohjaussivukaapelin pidike | Latches |
| Paikat / napa | 60 |
| ominaisuudet | - |
| Jännite - Nimellisjännite | 60VAC, 75VDC |
| Nykyinen arvio (per yhteyshenkilö) | 1A |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 55°C |
| Pituus | 7.087" (180.01mm) |
| Leveys | 1.772" (45.00mm) |
| Wire Gauge | - |
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: CABLE COAX RG-58A/U 20 AWG 1000'
Varastossa: 9
Valmistaja: Belden Inc.
Kuvaus: CABLE COAX RG-58A/U 20 AWG 100'
Varastossa: 8
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: INTERFACE MOD D-SUB MALE 9POS
Varastossa: 4