| Osa numero | 1899000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Sijoitusten määrä | 20 |
| Asemat per taso | 20 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.197" (5.00mm) |
| Otsikon suunta | - |
| Plug Wire Entry | 90° |
| Lopetustyyli | Screw - Clamping Yoke (Tension Sleeve) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Nykyinen - IEC | 15A |
| Jännite - IEC | 400V |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 12-26 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.2-2.5mm² |
| Väri | Orange |
| Käyttölämpötila | - |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | Mating Flange, Retention Latches (Wire Side) |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG SLATE 100'
Varastossa: 5
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 16AWG SLATE 100'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG SLATE 1000'
Varastossa: 4
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 3COND 16AWG SLATE 500'
Varastossa: 1
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 16AWG SLATE 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 4COND 16AWG SLATE 500'
Varastossa: 0