| Osa numero | 1889000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 4 |
| Piki | 0.295" (7.50mm) |
| Mating Orientation | 45° (135°) Angle with Board |
| nykyinen | 12A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screwless - Push Button Clamp |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Black |