| Osa numero | 1876000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tasojen määrä | 1 |
| Asemat per taso | 10 |
| Piki | 0.150" (3.81mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 12A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 16-24 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screwless - Push Button Clamp |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Black |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: INSERT FEMALE 16POS+1GND CRIMP
Varastossa: 0