| Osa numero | 1799000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Sijoitusten määrä | 16 |
| Asemat per taso | 16 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.150" (3.81mm) |
| Otsikon suunta | - |
| Plug Wire Entry | 270° |
| Lopetustyyli | Screw - Clamping Yoke (Tension Sleeve) |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Nykyinen - IEC | 17.5A |
| Jännite - IEC | 320V |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 16-28 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.2-1.5mm² |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 120°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 16POS 3.81MM
Varastossa: 200
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: EINLEGETEIL HAR-BUS PCI EINT. (5
Varastossa: 0
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: HAR-BUS HM INSERT BLOCK TYPE E
Varastossa: 0
Valmistaja: HARTING
Kuvaus: HAR-BUS HM INSERT BLOCK TYPE D
Varastossa: 0