| Osa numero | 1791000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Feed Through |
| Irrota tyyppi | - |
| Sijoitusten määrä | 4 |
| Tasojen määrä | 2 |
| Liitin - leveys | 5.1mm |
| Lopetustyyli | Push In, Spring |
| Nykyinen - IEC | 24A |
| Jännite - IEC | 800V |
| Nykyinen - UL | 20A |
| Jännite - UL | 600V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 14-30 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.5-2.5mm² |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Blue |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK GROUND 12-26AWG
Varastossa: 500
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THRU 14-30AWG
Varastossa: 500
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THRU 12-30AWG
Varastossa: 400
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: CONN TERM BLK FEED THRU 12-30AWG
Varastossa: 2650