| Osa numero | 1771000000 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Sijoitusten määrä | 8 |
| Asemat per taso | 8 |
| Tasojen määrä | 1 |
| Piki | 0.138" (3.50mm) |
| Otsikon suunta | - |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Lopetustyyli | IDC |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Nykyinen - IEC | 6A |
| Jännite - IEC | 250V |
| Nykyinen - UL | 7A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 20-22 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.35-0.5mm² |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | - |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 23AWG RED SHLD 100'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 23AWG RED SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 23AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0
Valmistaja: Alpha Wire
Kuvaus: CABLE 2COND 23AWG SHLD 1000'
Varastossa: 0