| Osa numero | 1748000000 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Plug, Female Sockets |
| Sijoitusten määrä | 36 |
| Asemat per taso | 18 |
| Tasojen määrä | 2 |
| Piki | 0.138" (3.50mm) |
| Otsikon suunta | - |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Lopetustyyli | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Nykyinen - IEC | 10.3A |
| Jännite - IEC | 200V |
| Nykyinen - UL | 10A |
| Jännite - UL | 300V |
| Wire Gauge tai Range - AWG | 16-28 AWG |
| Wire Gauge tai Range - mm² | 0.2-1mm² |
| Väri | Black |
| Käyttölämpötila | -50°C ~ 100°C |
| Ota yhteys matkatavaraan | Tin |
| ominaisuudet | - |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM
Varastossa: 96
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM
Varastossa: 324
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM
Varastossa: 288
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM
Varastossa: 0