| Osa numero | 1720130000 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Tasojen määrä | 2 |
| Asemat per taso | 15 |
| Piki | 0.138" (3.50mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| nykyinen | 10A |
| Jännite | 300V |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Langan päättyminen | Screw - Clamping Yoke, Tension Sleeve |
| ominaisuudet | - |
| Väri | Black |
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 6POS 3.5MM BLACK
Varastossa: 452
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 4POS 3.5MM BLACK
Varastossa: 100
Valmistaja: Weidmuller
Kuvaus: TERM BLOCK PCB 10POS 3.5MM BLACK
Varastossa: 0